Готель в Затоці на березі Черного моря

Про нас

Про нас

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО РАЮ

GoodZone Club – пляжний комплекс європейського рівня, розташований в одному з наймальовничіших місць Затоки.

Комплекс GoodZone Club - це 3 основні корпуси і один корпус "Panorama Sea View" 2019 року будівництва, який знаходиться прямо на пляжі. У кожному корпусі номери розділені за категоріями в залежності від того,чи є вихід на терасу або вид на море з вікна.

НОМЕРИ ОСНОВНОГО КОМПЛЕКСУ GOODZONE

Тераси з приголомшливими видами, затишні номери, де Ви почуєте шум хвиль, відчуєте свіжий морський бриз, змішаний з ароматом ранкової кави. Запальні вечірки ввечері і освіжаючий мохіто прямо на пляжі вдень ... GoodZoneClub для кожного свій. Це не можна описати ... Це потрібно відчути ...

Новий корпус "Panorama Sea View" всього в 50 метрах від кромки води, з усіх вікон відкривається панорамний вид на море ... Ви практично літаєте над хвилями !!!

Між другим і 3-м корпусами розташувався плавальний басейн довжиною 22 м, вода в якому підігрівається до 25-27 градусів. Ви можете вибирати - релакс в тіні під парасолькою або сонячна ванна з улюбленим напоєм.

У першій лінії, з видом на пляж розташовується основний комплекс водних розваг:

Басейн в якому можна занурюватися і загоряти безпосередньо на лежаках розташованих прямо в воді ...

 • Дитячий басейн для різного роду активності,
 • Найбільший басейн з приголомшливим видом на море,
 • pool-bar з барною стійкою довжиною 18 метрів ...
 • Два великих джакузі з підігрівом води

У вартість проживання в номері включено:

 • користування басейнами
 • відвідування пляжу
 • шезлонги
 • користування сейфом
 • відвідування дитячого майданчика
 • дитяча анімація (c 01.06. по 31.08.)
 • Wi-Fi покриття по всій території комплексу

Додаткові послуги :

 • трансфер
 • Прання (нова функція, вона в розробці)
 • Ігрові автомати (аерохокей, міні баскетбол, настільний теніс, більярд).
 • Намети на море і біля нового басейну.
23
Пляжний сервіс
Активні ігри
Водні розваги
Wifi
ПРАВИЛА БРОНЮВАННЯ
GoodZone Club & Panorama hotel

1. Порядок бронювання номерів в Готелі

1.1 Бронювання номерів в Готелі «GoodZone Club» здійснюється шляхом направлення заявки до відділу бронювання Готелю за допомогою сайту www.goodzoneclub.com, електронної пошти [email protected], по телефону +38 096 6 000 000,VIBER +38096 6000 000 , а також особисто на стійці портьє Готелю.

1.2 При надходженні заявки Готель надає їй порядковий номер, що вказується в подальшому при листуванні між Готелем і Гостем.

1.3 Заявка на бронювання повинна містити наступну інформацію:

* ПІБ Гостя;

* дата и час заїзду і виїзду Гостя;

* тип та кількість необхідних номерів;

* кількість дорослих,

* кількість дітей, їх вік;

1.4 У разі ненадання Гостем інформації, зазначеної в п.1.3 цих Правил, Готель залишає за собою право відмовити гостю (групі гостей) в підтвердженні заявки на бронювання.

1.5 Готель протягом 24 (двадцяти чотирьох) годин з моменту отримання заявки на бронювання підтверджує Гостю бронювання або відмовляє в підтвердженні заявки. У разі підтвердження заявки на бронювання Готель направляє Гостю повідомлення про підтвердження бронювання. У разі відсутності номерів на дати, що цікавлять Гостя Готель направляє повідомлення про відмову в підтвердженні бронювання. Зазначені повідомлення передаються Гостю по факсу або за допомогою електронної пошти.

1.6 Готель підтверджує Гостю заявку на бронювання тільки при наявності вільних номерів категорії запиту в готелі.

1.7 З моменту підтвердження Готелем заявки на бронювання та її напрямки Гостю вказаний в підтвердженої заявці номер вважається попередньо заброньованим.

1.8 Протягом 1 (одного) робочого дня Готель направляє на адресу Гостя типовий договір на надання готельних послуг, в якому сторони домовляються про терміни оплати, переліку послуги т.д. Номер вважається гарантовано заброньованим в момент надходження передоплати на розрахунковий рахунок або в касу Готелю.

Внесення попередньої оплати, є згодою гостя з умовами бронювання прописані в договорі !!!

2. Гарантоване бронювання

2.1 Гарантованим бронювання вважається у разі внесення Гостем передоплати за послуги Готеля згідно виставленого рахунку.

2.2 Гарантоване бронювання номеру, підтверджене Готелем, зберігається за Гостем до 12:00 години наступного дня після заїзду Гостя. Оплата за перщу добу проживання стягується в повному обсязі, незалежно від часу заїзду Гостя. У разі прибуття Гостя після 12:00 години дня, наступного за днем ​​заїзду, його розміщення в готелі здійснюється в порядку загальної черги і при наявності вільних місць.

2.3 Будь-які інші випадки бронювання Гостем послуг Готелю вважається негарантованими. Адміністрація Готелю залишає за собою право скасувати негарантоване бронювання в разі потреби. Термін дії броні закінчується о 18:00 годині дня заїзду, якщо в заявці на бронювання не вказано інший час прибуття.

3. Правила заїзду Гостей, розрахунковий час

3.1 Заїзд Гостей здійснюється (проводиться) з 15:00 годин дня заїзду за місцевим часом. Виїзд гостей здійснюється в 11: 00 за місцевим часом.

3.2 Заїзд з 06:00 до 11:00 вважається раннім і оплачується в розмірі 50% від вартості номера за добу, заїзд до 06:00 оплачується в розмірі 100% від вартості номера за добу.

3.4 Виїзд Гостя після 11:00 вважається пізнім. У разі затримки виїзду Гостя оплата за проживання стягується в наступному порядку:

* при виїзд до 18:00 проводиться оплата в розмірі 50% від вартості проживання в номері за добу;

* при виїзді після 18:00 - оплата повної вартості номера за добу.

3.5 Дія договору на надання готельних послуг закінчується о 11 годині дня виїзду Гостя.

3.6 В момент заїзду Гість пред'являє адміністраторові Готелю для реєстрації свій паспорт або права, оплачує залишок суми проживання за весь період! Показує повідомлення про підтвердження готельного номера, надане Готелем.

3.7 При необхідності продовження проживання в готелі, Гість може звернутися в Службу Прийому та Розміщення не пізніше, ніж за 24 години до закінчення терміну проживання. У разі відсутності вільних номерів у продовженні терміну проживання може бути відмовлено. При продовженні проживання Гість повинен повідомити Адміністрацію про своє бажання і сплатити суму за продовження проживання. 4. Порядок оплати

4.1 Оплата за проживання стягується у розмірі 100% вартості номеру за добу, що гарантує Гостю наявність номеру з 15:00 поточної доби до 11:00 наступної доби при будь-якому часу заїзду. Готель не стягує плату за оформлення бронювання.

4.2 В день заїзду післе підписання договору Гостем здійснюється 100% оплата за весь період проживання відповідно до виставленого рахунку.

4.3 Оплата за проживання здійснюється в гривнях. Послуги Готелю на розсуд Гостя можуть бути оплачені одним із таких способів:

* оплата послуг Готелю Гостем в безготівковому формі шляхом банківського переказу грошових коштів на розрахунковий рахунок Готелю, зазначений в договорі;

* оплата послуг Готелю Гостем за готівковий розрахунок, готівковими коштами;

* оплата кредитними картками Visa, Master Card.

4.4 Вибраний Гостем спосіб оплати вказується в заявці на бронювання і повинен бути підтверджений Готелем.

4.5 Остаточний розрахунок за проживання проводиться при поселенні Гостя.

5. Умови ануляції бронювання

5.1 ануляції підтвердженої заявки є зменшення чисельності Гостей, повна або часткова відмова від послуг, зазначених в заявці.

5.2 Заявка на бронювання може бути анульована Гостем тільки в письмовій формі за допомогою факсимільного зв'язку або електронною поштою.

5.3 Незалежно від схеми розрахунку Гість має право анулювати свою заявку на бронювання не пізніше, ніж за 14 (чотирнадцять) календарних днів, тобто не пізніше, ніж за 14 днів до дати заїзду. У разі анулювання бронювання пізніше 14 календарних днів до дати заїзду або в разі не заїзду Гостя, стягується штраф у розмірі 100 (сто) процентної оплати, здійсненої раніше.

ПРАВИЛА ПЕРЕБУВАННЯ У
GoodZone Club & Panorama hotel

1. Правила

1. Стандартний час заїзду о 15:00. Виїзд гостей здійснюється об 11:00.

Звертаємо вашу увагу що, рання реєстрація заїзду та пізня реєстрація виїзду здійснюються за запитом і за додаткову плату. Ранній заїзд та пізній виїзд оплачуються в розмірі 50% від вартості доби проживання. Можливість раннього заїзду або пізнього виїзду необхідно уточнити заздалегідь.

2. Гість надає адміністраторові для реєстрації свій паспорт або документ, що його замінює, оплачує проживання, після чого видається ключ від номера.

3. У разі відмови гостя від проживання в комплексі в день заїзду або в період проживання оплата не повертається.

2. Дотримання порядку в номерах:

1. Після заселення в номер і отримання в користування майно, що перебуває у номері, необхідно акуратно з ним поводитися, уникаючи його псування, і повернути його при виїзді в тому ж стані. У разі псування або втрати майна адміністрація має право стягнути з гостя суму, що відповідає ринковій вартості пошкодженого або втраченого майна.

Рушники, халати і постільну білизну просимо використовувати тільки за прямим призначенням!

У разі виявлення брудних плям на рушниках, халатах або ліжку з гостя стягується вартість хімчистки цих виробів.

2. Дотримуйтесь правил проживання в номерах, будьте взаємно ввічливі з іншими пожильцями і Адміністрацією комплексу. За порушення громадського порядку Адміністрація має право попросити вас залишити готель.

3. Забороняється використовувати трійники і подовжувачі, потужні електроприлади.

4. Неприпустимо залишати без необхідності відкритими крани холодної та гарячої води. Забороняється залишати їх відкритими після відходу з номера.

5. Поселення з домашніми тваринами заборонено. Адміністратор має право відмовити в поселенні з тваринами, навіть якщо була внесена передоплата!

6. Забороняється куріння в номерах. Місце для куріння – на терасі номерів.

3. Правила користування СПА-джакузі:

Забороняється:

1. Стрибати в джакузі з бортика.

2. Використовувати ароматичні олії, мильні, піноутворюючі та миючі засоби в джакузі.

3. Лити в джакузі будь-яку іншу рідину (вода, алкоголь, соки і т.п.).

4. Зливати воду в джакузі.

5. Перебувати в джакузі в халатах і рушниках.

6. Кидати в джакузі будь-які харчові продукти.

7. Пити воду з джакузі.

4. Адміністратор має право відмовити в поселенні, якщо:

1. У Гостей відсутні документи, документи не дійсні або прострочені, є підозра на те, що документи фальшиві.

2. Відсутня оплата за номер у встановленому порядку і в необхідній сумі.

3. Гість перебуває у нетверезому стані або під впливом наркотичних речовин, неадекватний, агресивно поводиться.

4. Гість приїхав із твариною.

5. Гість відмовляється дотримуватися внутрішніх правил проживання в номерах.

У разі псування майна комплексу, номерів, стягується штраф, еквівалентний завданим збиткам!

Відгуки наших гостей
Напишіть нам