Готель в Затоці на березі Черного моря

Що подивитися в Затоці?

Затока – це невелике курортне селище, розташоване неподалік Одеси, яке тягнеться вздовж піщаної коси приблизно дві сотні метрів. Тут прекрасні пейзажі і спокійна атмосфера, гостинні жителі і чудові можливості для відпочинку. І якщо ви шукаєте, що подивитися під час відпочинку в Затоці, ви завжди знайдете цікаві місця.

З пізнавального погляду, на відпочинку в Затоці є чим зайнятися кожному туристу – задовольнити культурну цікавість можуть і українці, і росіяни, і зарубіжні туристи. Для початку можна відвідати Одесу. Її називають перлиною біля моря, але крім цього, це ще і скарбниця визначних історичних і культурних пам'яток.

Але не тільки в Одесі можна цікаво згаяти час. Повернувшись до Затоки, ви і тут зможете насичено провести дні своєї відпустки. Чого тільки варта прогулянка на катері вздовж узбережжя – невимовної краси пейзажі вразять вас і залишаться в пам'яті на довгий час. А коли захочете позитиву та адреналіну, можете покататися на водних мотоциклах, спуститися з водної гірки, зайнятися віндсерфінгом або пролетіти на парашуті.

Звичайно ж, найголовніше, на що потрібно звернути увагу в Затоці, – це її природа. Готель Good Zone Club в Затоці біля моря пропонує повною мірою відчути всю красу перебування на курорті. З вікон комплексу відкриваються прекрасні види на море та узбережжя. Серед такої краси в готелі можна організувати шлюбну церемонію або весільну подорож. Good Zone Club – чудове місце для того, щоб незабутньо відпочити в Затоці!

Наші переваги
Ресторан
Пляж
log_Монтажная область 11
На першій лінії від моря
Розваги
Активний відпочинок
Wi-Fi
Водний комплекс
Анімація
Відгуки наших гостей
Номери
Номер PANORAMA SUPERIOR
от2520грн / за сутки
Номер PANORAMA LAND VIEW
от2800грн / за сутки
Номер Номер PANORAMA VIP
от4620грн / за сутки
Номер PANORAMA 2 SEA VIEW
от3150грн / за сутки
Напишіть нам