Готель в Затоці на березі Черного моря

Як дістатися з Одеси до Затоки?

Затока — курортне містечко, що знаходиться в Білгород-Дністровському районі Одеської області. Вдале розташування на Будацькій та Кароліно-Бугазькій косах між Чорним морем і Дністровським лиманом приваблює багатьох туристів відвідати це місце у курортний сезон, тим паче, що туристична інфраструктура налічує сотні готелів, баз відпочинку, пансіонатів на різний бюджет та з різним рівнем інфраструктури. Доїхати до Затоки з Одеси можна різними способами, кожен з яких має свої переваги та недоліки.

Подорож електричкою Одеса — Затока

Вздовж усієї Будацької коси проходить залізничне полотно. Ним регулярно слідує приміська електричка Одеса — Білгород-Дністровський. Дорогою потяг зупиняється в наступних населених пунктах:

Поїзди далекого прямування Київ — Ізмаїл і Київ — Білгород-Дністровський також зупиняються на станціях Бугаз і Кароліно-Бугаз. Варто звернути увагу на невеликі проміжки часу, коли електричка знаходиться на станції (приблизно 3–5 хвилин). Шлях від Одеси до Затоки триває близько однієї-двох годин. Протягом дня здійснюється п'ять рейсів. Вартість квитка складає приблизно 120 гривень.

Шлях Одеса — Затока маршруткою

Маршрутки до Затоки вирушають з різних станцій Одеси. Варто уточнювати конкретний час рейсів на автовокзалах. Серед основних пунктів виїзду можна назвати:

  • залізничний вокзал — маршрутне таксі Привоз і Старосінна;
  • станція «Привокзальна» — маршрутка № 560, що слідує аж до Білгород-Дністровського;
  • станція «Привіз» — маршрутне таксі № 601, кінцевою зупинкою якого є Кароліно-Бугаз.

Зі станції «Привокзальна» можна купити квиток на маршрутку, що прямує в центр курортного міста Затока — селище Сергіївка. Транспорт курсує постійно, без перебоїв, з інтервалами приблизно 20 хвилин. Вартість квитка становить приблизно 150–160 гривень.

Як дістатися Затоки на власному автомобілі?

Подорож легковою машиною триватиме годину за відсутності пробок. Відстань від Одеси до Затоки становить 62 км, витрата пального складе приблизно шість літрів. Дорогою розташовані міста:

  • Чорноморськ;
  • Південний;
  • Білгород-Дністровський;
  • Нова Долина;
  • Прибережне;
  • Біленьке;
  • Шабо.

Щоб дістатися кінцевого пункту, потрібно: виїхати на трасу М27; рухатися нею у бік Чорноморська; не доїжджаючи до міста звернути на трасу Т1641; проїхати через Санжійку, Грибівку та Кароліно-Бугаз. Орієнтиром, що вкаже на Затоку, стане міст, котрий ви побачите після дороги по косі. У розпал сезону можливе утворення великих заторів і збільшення загального часу шляху.

Таксі

Альтернативним варіантом подорожі є використання приватних перевізників. Це найдорожчий із запропонованих способів, але й найшвидший. Можна заощадити та замовити груповий трансфер. У цьому випадку перевезення пасажирів здійснюватиметься мікроавтобусом. Замовлення таксі чудово підходить у ситуаціях, коли неможливо доїхати до Затоки в потрібний час.

Плюси та мінуси

У кожного із запропонованих способів є свої позитивні та негативні сторони. Подорож на особистому автомобілі може супроводжуватися низкою складнощів: зламами, помилками в маршруті, заторами тощо. Але це найкращий варіант для людей, що цінують особистий простір. Замовити таксі досить дорого, але дуже зручно. Маршрутки та електрички їдуть часто, за вартістю вигідніші, але роблять постійні зупинки. Вибирати оптимальний спосіб пересування варто за своїми фінансовими можливостями та часом, котрий ви готові витратити на дорогу

Наші переваги
Ресторан
Пляж
log_Монтажная область 11
На першій лінії від моря
Розваги
Активний відпочинок
Wi-Fi
Водний комплекс
Анімація
Відгуки наших гостей
Номери
Номер PANORAMA SUPERIOR
от2520грн / за сутки
Номер PANORAMA LAND VIEW
от2800грн / за сутки
Номер Номер PANORAMA VIP
от4620грн / за сутки
Номер PANORAMA 2 SEA VIEW
от3150грн / за сутки
Напишіть нам