Готель в Затоці на березі Черного моря

Як дістатися до Затоки з Києва?

Затока — курортне місто, що розташоване на узбережжі Чорного моря і приваблює туристів з України, Литви, Молдови та Польщі. Доїхати до нього можна різними видами транспорту:

  • потягом;
  • легковим автомобілем;
  • автобусом;
  • маршруткою.

Відстань між Києвом і Затокою складає 590 км. Час подолання цього шляху залежить від обраного способу руху. Ціна також залежить від типу транспорту, що використовується.

Основні способи дістатися Затоки з Києва

Потяг — прямого рейсу до міста немає. Квитки можна придбати на рейс Київ — Бугаз. Їхній продаж здійснюється на залізничній станції Одеська. У парні дні поїзд виїжджає зі столиці, в непарні — вирушає з Бугаза. Такий самий розклад у фірмового потяга Ізмаїл — Київ. Усю інформацію про наявність квитків і рейси можна переглянути на сайті. Величезною перевагою подорожі поїздом є можливість покупки проїзних, що значно здешевлює поїздку.

Автомобіль — час поїздки легковим транспортом становитиме 8–9 годин. Їхати треба трасою Е95 через одеську дорогу, звернувши у бік Затоки на Р70. Обов'язково ознайомтеся з маршрутом перед поїздкою, щоб не помилитися під час подолання шляху. Краще користуватися навігатором чи мапою.

Автобус — квитки Київ — Затока можна купити на станції автовокзалу на вулиці Приморській, 18а. З цього місця здійснюється прибуття та відправлення рейсів.

Маршрутка — подібний вид транспорту курсує лише влітку. У разі попереднього замовлення туристів можуть доставити просто до готелів.

Подорож потягом

Поїзд є оптимальним варіантом дістатися Затоки. Вартість квитка вигідна завдяки проїзним, у дорозі ймовірніше за все не буде жодних форс-мажорів. Перш ніж купити квитки на рейс, перевірте розклад на сайті. Більше поїздів курсує саме в літній сезон. Є багато рейсів з пересадкою в Одесі. З Києва до цього міста вирушає шість потягів. З Одеси до Затоки їх їде також шість. Поїзд Київ — Бугаз відправляється зі столиці по парних днях. Середній час у дорозі становить:

  • Київ — Одеса — 10 год 19 хв;
  • Одеса — Затока — 1 год 35 хв.

Пряма відстань між Києвом і Затокою — 489 км. Середня вартість квитка становить 600 гривень. Якщо ви запізнилися на поїзд, або у продажу немає вільних квитків, можна доїхати до Затоки автобусом. Відправлення та прибуття рейсів відбувається на станції автовокзалу, що розташований за адресою: вулиця Приморська, 18а.

Якщо ви вирішили подорожувати власним автомобілем з Києва до Затоки, варто підготувати мапу та увімкнути навігатор. Шлях починається на одеській дорозі з поворотом на трасу Р70.

Як краще доїхати?

Кожен вид транспорту має свої переваги та недоліки. Маршрутки курсують лише влітку, автобусних рейсів небагато та немає можливості придбати квитки на пільговій основі. Доїхати власним автомобілем складно. Потрібно добре орієнтуватися на місцевості, мати при собі мапу або користуватися навігатором. Крім цього, в дорозі може статися багато форс-мажорних ситуацій: прокол шини, брак бензину тощо. Потягом добиратися найпростіше. У будь-який сезон достатньо рейсів, а в разі подорожі з дітьми є можливість отримати квиток зі знижкою. Потяг рухається в чіткому напрямку, без перешкод. Єдиним мінусом є досить довгий час у дорозі — близько 10 годин, якщо виїжджати з Києва. Машина долає цю відстань швидше. Під час вибору найкращого способу дістатися курортного селища, орієнтуйтесь на свої фінансові можливості. Квиток на поїзд обійдеться дешевше, ніж на інші види транспорту, за наявності проїзного, котрий можна придбати на залізничній станції

Наші переваги
Ресторан
Пляж
log_Монтажная область 11
На першій лінії від моря
Розваги
Активний відпочинок
Wi-Fi
Водний комплекс
Анімація
Відгуки наших гостей
Номери
Номер PANORAMA SUPERIOR
от2520грн / за сутки
Номер PANORAMA LAND VIEW
от2800грн / за сутки
Номер Номер PANORAMA VIP
от4620грн / за сутки
Номер PANORAMA 2 SEA VIEW
от3150грн / за сутки
Напишіть нам