Готель в Затоці на березі Черного моря

Як дістатися до Затоку з Дніпра?

Затока — відомий курорт в Одеській області. Сюди з'їжджаються туристи з усієї України. Курорт приваблює чудовими піщаними пляжами. Пологе дно комфортне для купання дітей. Численні будинки відпочинку, готелі, пансіонати пропонують чудові умови проживання, що зокрема підходять для відпустки з дітьми.

Якщо ви бажаєте насолодитися чудовими природними краєвидами, зробити фото на згадку, але не хочете сильно витрачатися, то пропонуємо вам відвідати Затоку. Приїхати в Затоку з Дніпра легко, попри те, що немає прямого автобусного чи залізничного маршруту.

Як дістатися Затоки з Дніпра автобусом?

Загальна вартість квитка дорівнює приблизно 660 грн. Сідайте на автовокзалі в Дніпрі на прямий автобус до Одеси. Шлях неблизький, в автобусі доведеться перебувати майже 10 годин, тому радимо вибирати комфортні рейси. Ви приїдете до Одеси на Старосінну площу. Тепер вам потрібний залізничний вокзал, що знаходиться за 100 метрів від неї. Пройдіть туди. Від вокзалу ходять маршрутки до Затоки. Влітку вони ходять щогодини, але заздалегідь придбати квиток не вдасться. Вам доведеться проїхати ще 3 години, після чого ви зможете насолодитися чудовими морськими краєвидами.

Як доїхати з Дніпра до Затоки потягом?

З розкладом поїздів можна ознайомитися на сайті вокзалу. Якщо ви обираєте для своєї поїздки потяг, то вам необхідно сісти на залізничному вокзалі в Дніпрі на прямий маршрут до Одеси. Приблизно за 12 годин ви будете в Одесі. Вартість квитка дорівнює приблизно 225 грн. Тепер на залізничному вокзалі придбайте квиток на електричку до Затоки. За півтори години ви будете на місці. Вартість квитка складає близько 100 грн.

Як доїхати з Дніпра до Затоки автомобілем?

Деякі туристи бажають відвідати курорт на своєму власному автомобілі. Ця поїздка має багато переваг: ви не залежите від розкладу маршрутів громадського транспорту, є можливість зробити зупинку в будь-якому місці. Якщо ви хочете доїхати до Затоки з Дніпра, то дорога пролягатиме через трасу Н11 і Е58/М14. Усього ви здолаєте 458 км. Час безперервного шляху — 7 годин.

  • Кожен варіант має свої недоліки та переваги. Їдучи автобусом, можна милуватися краєвидом з вікна. Недоліки — кілька пересадок.
  • Переваги шляху потягом: якщо втомитеся, можна спокійно поспати, нічого не обмежуватиме ваших рухів. Недоліки — кілька пересадок.
  • Основна перевага шляху на особистому авто: зазвичай поїздка триває близько 7 годин, поїздом або автобусом доведеться їхати довше. Недолік такого рішення — необхідність самостійно керувати транспортним засобом. Обираючи ж для подорожі автобус або потяг, можна розслабитися в дорозі
Наші переваги
Ресторан
Пляж
log_Монтажная область 11
На першій лінії від моря
Розваги
Активний відпочинок
Wi-Fi
Водний комплекс
Анімація
Відгуки наших гостей
Номери
Номер PANORAMA SUPERIOR
от2520грн / за сутки
Номер PANORAMA LAND VIEW
от2800грн / за сутки
Номер Номер PANORAMA VIP
от4620грн / за сутки
Номер PANORAMA 2 SEA VIEW
от3150грн / за сутки
Напишіть нам