Готель в Затоці на березі Черного моря

Яка погода у Затоці?

На березі Чорного моря в Білгород-Дністровському районі Одеської області розташувалося маленьке селище міського типу — Затока. Воно омивається Дністровським і Шаболатським лиманами. Пляжі Затоки м'які, піщані. Вони досягають 50 м у ширину і простягаються вздовж Чорного моря на 20 км. По всій довжині пляжів Затоки розташовані бази відпочинку, готелі, мініготелі, ресторани та кафе. Тут є все для гарного та якісного дозвілля.

Сезон у Затоці починається в травні та триває до середини вересня. Найспекотніші місяці — липень і серпень. Температура повітря в ці місяці може досягати 40 °C. Проте завдяки приємному морському повітрю спека не відчувається.

Червень

У червні в Затоці плавно розпочинається туристичний сезон. Море та пісок активно прогріваються. Згідно з даними за 2021 рік, температура повітря вдень у червні становить від 15 до 30 °C тепла. Середня температура — 25 °C. Діапазон температур уночі — від 10 до 22 °C тепла. Середня температура вночі — 19 °C. Температура води становить 25 °C. Дощових днів протягом місяця не більше трьох. Переважають сонячні дні.

Пляжний і купальний сезон у Затоці в червні відкритий повністю. Інфраструктура працює у повному режимі. Ціни цього місяця набагато нижчі, ніж у липні та серпні. Також це чудовий період для екскурсій.

Липень

Липень у Затоці — головний час туристичного сезону. Температура повітря сягає максимальних значень. Дощові дні в липні часто відсутні. Вдень не можна забувати користуватися протисонцевими кремами та носити головний убір.

Температура повітря в липні за даними 2021 року становить від 25 до 30 °C вдень і від 22 до 25 °C вночі. Середня температура вдень — 28 °C, а вночі — 22 °C. Середня температура води в цей період становить 24 °C. Море прогрівається до максимальних значень. Сонячних днів — 24, а дощових — 2.

У липні тут працює багато різних центрів для туристів, пропонуються розваги на будь-який смак. Цілий місяць також функціонують численні об'єкти інфраструктури. Перевантаженість готелів у цей час є причиною зростання цін: у липні вони вищі, ніж у попередньому місяці.

Серпень

Серпень у Затоці — пік туристичного сезону. Це оптимальний час для сімейного відпочинку. Поїздку з дітьми краще запланувати на другу половину місяця, коли спека спадає і туристів меншає. Температура вдень за даними 2021 року — від 28 до 32 °C, а вночі — 20–25 °C. Середні показники вдень — 28 °C, а вночі — 21 °C.

Середня температура води в Затоці у серпні за даними 2021 року становить 24,6 °C. Сонячних днів — 28, хмарних — 3, дощовий — 1.

Вересень

Вересень для відпочинку в Затоці вважається ризикованим місяцем. Однак він чудово підходить для тих, хто любить теплу воду в поєднанні з комфортною температурою. Для купання та відпочинку краще їхати сюди в перші два тижні місяця.

У вересні в Затоці ще досить тепло. За місяць середні показники температури повітря, за даними 2021 року, склали 22,8 °C вдень і 17,6 °C в нічний час. Діапазон температур протягом останніх 5 років — 25–18 °C, вночі — 10–20 °C. Середня температура води становить 21,3 °C. Сонячних днів — 21, хмарних — 7. Дощових — 2 дні.

У вересні тут набагато менше туристів. Інфраструктура також багата. Ціни у вересні набагато нижчі, ніж в інші місяці, оскільки попит стає меншим. Поступово життя в Затоці у вересні завмирає: закриваються бари та кафе, вночі вже практично немає розваг. Однак у цей період можна непогано відпочити на пляжі або вирушити в екскурсію.

Таким чином, можна зробити такі висновки:

  1. У червні в Затоці лише розпочинається сезон. Погода не така спекотна, як в інші місяці. Вода в морі поступово прогрівається. Інфраструктура та об'єкти розваг для туристів працюють у повному обсязі.
  2. У липні починається розпал туристичного сезону. Температура повітря висока, море тепле. Спостерігається наплив туристів. Ціни високі.
  3. У серпні — пік відпочинку. Море максимально прогріте, а повітря спекотне. Також багато туристів, ціни високі.
  4. Вересень — оксамитовий сезон. Погода ще тепла. Спостерігається спад кількості туристів, ціни знижуються. Для відпочинку краще обирати першу половину місяця
Наші переваги
Ресторан
Пляж
log_Монтажная область 11
На першій лінії від моря
Розваги
Активний відпочинок
Wi-Fi
Водний комплекс
Анімація
Відгуки наших гостей
Номери
Номер PANORAMA SUPERIOR
от2520грн / за сутки
Номер PANORAMA LAND VIEW
от2800грн / за сутки
Номер Номер PANORAMA VIP
от4620грн / за сутки
Номер PANORAMA 2 SEA VIEW
от3150грн / за сутки
Напишіть нам