Готель в Затоці на березі Черного моря

Правила бронювання

1. Порядок бронювання номерів в Готелі

1.1 Бронювання номерів в Готелі «GoodZone Club» здійснюється шляхом направлення заявки до відділу бронювання Готелю за допомогою сайту www.goodzoneclub.com, електронної пошти [email protected], по телефону +38 096 6 000 000,VIBER +38096 6000 000 , а також особисто на стійці портьє Готелю.

1.2 При надходженні заявки Готель надає їй порядковий номер, що вказується в подальшому при листуванні між Готелем і Гостем.

1.3 Заявка на бронювання повинна містити наступну інформацію:

* ПІБ Гостя;

* дата и час заїзду і виїзду Гостя;

* тип та кількість необхідних номерів;

* кількість дорослих,

* кількість дітей, їх вік;

1.4 У разі ненадання Гостем інформації, зазначеної в п.1.3 цих Правил, Готель залишає за собою право відмовити гостю (групі гостей) в підтвердженні заявки на бронювання.

1.5 Готель протягом 24 (двадцяти чотирьох) годин з моменту отримання заявки на бронювання підтверджує Гостю бронювання або відмовляє в підтвердженні заявки. У разі підтвердження заявки на бронювання Готель направляє Гостю повідомлення про підтвердження бронювання. У разі відсутності номерів на дати, що цікавлять Гостя Готель направляє повідомлення про відмову в підтвердженні бронювання. Зазначені повідомлення передаються Гостю по факсу або за допомогою електронної пошти.

1.6 Готель підтверджує Гостю заявку на бронювання тільки при наявності вільних номерів категорії запиту в готелі.

1.7 З моменту підтвердження Готелем заявки на бронювання та її напрямки Гостю вказаний в підтвердженої заявці номер вважається попередньо заброньованим.

1.8 Протягом 1 (одного) робочого дня Готель направляє на адресу Гостя типовий договір на надання готельних послуг, в якому сторони домовляються про терміни оплати, переліку послуги т.д. Номер вважається гарантовано заброньованим в момент надходження передоплати на розрахунковий рахунок або в касу Готелю.

Внесення попередньої оплати, є згодою гостя з умовами бронювання прописані в договорі !!!

2. Гарантоване бронювання

2.1 Гарантованим бронювання вважається у разі внесення Гостем передоплати за послуги Готеля згідно виставленого рахунку.

2.2 Гарантоване бронювання номеру в Затоці, підтверджене Готелем, зберігається за Гостем до 12:00 години наступного дня після заїзду Гостя. Оплата за перщу добу проживання стягується в повному обсязі, незалежно від часу заїзду Гостя. У разі прибуття Гостя після 12:00 години дня, наступного за днем ​​заїзду, його розміщення в готелі здійснюється в порядку загальної черги і при наявності вільних місць.

2.3 Будь-які інші випадки бронювання Гостем послуг Готелю вважається негарантованими. Адміністрація Готелю залишає за собою право скасувати негарантоване бронювання в разі потреби. Термін дії броні закінчується о 18:00 годині дня заїзду, якщо в заявці на бронювання не вказано інший час прибуття.

3. Правила заїзду Гостей, розрахунковий час

3.1 Заїзд Гостей здійснюється (проводиться) з 15:00 годин дня заїзду за місцевим часом. Виїзд гостей здійснюється в 11: 00 за місцевим часом.

3.2 Заїзд з 06:00 до 11:00 вважається раннім і оплачується в розмірі 50% від вартості номера за добу, заїзд до 06:00 оплачується в розмірі 100% від вартості номера за добу.

3.4 Виїзд Гостя після 11:00 вважається пізнім. У разі затримки виїзду Гостя оплата за проживання стягується в наступному порядку:

* при виїзд до 18:00 проводиться оплата в розмірі 50% від вартості проживання в номері за добу;

* при виїзді після 18:00 - оплата повної вартості номера за добу.

3.5 Дія договору на надання готельних послуг закінчується о 11 годині дня виїзду Гостя.

3.6 В момент заїзду Гість пред'являє адміністраторові Готелю для реєстрації свій паспорт або права, оплачує залишок суми проживання за весь період! Показує повідомлення про підтвердження готельного номера, надане Готелем.

3.7 При необхідності продовження проживання в готелі, Гість може звернутися в Службу Прийому та Розміщення не пізніше, ніж за 24 години до закінчення терміну проживання. У разі відсутності вільних номерів у продовженні терміну проживання може бути відмовлено. При продовженні проживання Гість повинен повідомити Адміністрацію про своє бажання і сплатити суму за продовження проживання.

 

4. Порядок оплати

4.1 Оплата за проживання стягується у розмірі 100% вартості номеру за добу, що гарантує Гостю наявність номеру з 15:00 поточної доби до 11:00 наступної доби при будь-якому часу заїзду. Готель не стягує плату за оформлення бронювання.

4.2 В день заїзду післе підписання договору Гостем здійснюється 100% оплата за весь період проживання відповідно до виставленого рахунку.

4.3 Оплата за проживання здійснюється в гривнях. Послуги Готелю на розсуд Гостя можуть бути оплачені одним із таких способів:

* оплата послуг Готелю Гостем в безготівковому формі шляхом банківського переказу грошових коштів на розрахунковий рахунок Готелю, зазначений в договорі;

* оплата послуг Готелю Гостем за готівковий розрахунок, готівковими коштами;

* оплата кредитними картками Visa, Master Card.

4.4 Вибраний Гостем спосіб оплати вказується в заявці на бронювання і повинен бути підтверджений Готелем.

4.5 Остаточний розрахунок за проживання проводиться при поселенні Гостя.

5. Умови ануляції бронювання

5.1 ануляції підтвердженої заявки є зменшення чисельності Гостей, повна або часткова відмова від послуг, зазначених в заявці.

5.2 Заявка на бронювання може бути анульована Гостем тільки в письмовій формі за допомогою факсимільного зв'язку або електронною поштою.

5.3 Незалежно від схеми розрахунку Гість має право анулювати свою заявку на бронювання не пізніше, ніж за 14 (чотирнадцять) календарних днів, тобто не пізніше, ніж за 14 днів до дати заїзду. У разі анулювання бронювання пізніше 14 календарних днів до дати заїзду або в разі не заїзду Гостя, стягується штраф у розмірі 100 (сто) процентної оплати, здійсненої раніше.

Наші переваги
Ресторан
Пляж
log_Монтажная область 11
На першій лінії від моря
Розваги
Активний відпочинок
Wi-Fi
Водний комплекс
Анімація
Відгуки наших гостей
Номери
Номер PANORAMA SUPERIOR
от2520грн / за сутки
Номер PANORAMA LAND VIEW
от2800грн / за сутки
Номер Номер PANORAMA VIP
от4620грн / за сутки
Номер PANORAMA 2 SEA VIEW
от3150грн / за сутки
Напишіть нам